Gwarancja Satysfakcji

Satysfakcja lub zwrot gotówki

 

Szkolenia ForexYEStrader to wiedza praktyczna o najwyższej jakości. Wszyscy kursanci dostrzegają potężny potencjał i praktykę jaka drzemie w tych szkoleniach, zarówno w kursach na Żywo jak i szkoleniach na Video.

Dlatego możesz wykupić dowolny kurs Video i ja Gwarantuję że będziesz usatysfakcjonowany ponieważ jest to wyjątkowa wiedza uzyskana w praktyce. Jestem pewien że kurs spodoba się Tobie, ponieważ do tej pory każdy doceniał tą wiedzę.  Jeżeli stwierdzisz w ciągu 24 godzin (od momentu uzyskania dostępów) że nie jest to praktyka dla Ciebie – zwrócę całą kwotę bez zadawania zbędnych pytań. Uważam, że 24 h to wystarczająco dużo czasu żeby zobaczyć na czym polega kurs Video, jednocześnie jest to zdecydowanie zbyt mało czasu żeby się nauczyć czegokolwiek konkretnego z filmów video, które to filmy nierzadko trzeba obejrzeć kilkakrotnie ażeby zastosować tą wiedzę w praktyce.

Warunek: warunkiem odstąpienia od szkolenia jest wykonanie do mnie krótkiego telefonu, lub połączenia skype w którym zadeklarujesz chęć odstąpienia od kursu. Wydaje mi się że jest to fer propozycja, jako że nie będę zadawał zbędnych pytań, chyba że sam/sama będziesz chciał podzielić się swoją opinią.

Podobnie w przypadku kursu na Żywo – wiedza jaką przekazuję jest bardzo głęboka. Jestem pewien, że zajęcia na Żywo spodobają się Tobie, często także przewyższą Twoje oczekiwania, szczególnie jeżeli wcześniej uczestniczyłeś w innych szkoleniach. Natomiast jeżeli po pierwszych zajęciach stwierdzisz, że nie masz ochoty kontynuować nauki – zwrócę całą kwotę za kurs bez zadawania zbędnych pytań.